İlluminati'yi Anlatatan Film


   Evet Gözleri Tamamen Kapalı filmi ile alakalı yazacağım. Filmin adı ne ise içeriği de öyledir herkesin yüzü ve gözü kapalı. Yukarıda ki fotoğrafta gördüğünüz gibi filmden bir sahne. Bu film yayına girdikten sonra filmin yönetmeni gizemli bir şekilde ölü bulunuyor. Bende illuminati örgütü hakkında çok meraklıyımdır ve bu konuda çok araştırma yaptım.

   İlluminati ile alakalı bir çok film mevcuttur. Gözleri Tamamen Kapalı adlı film ise diğerlerinden ayrılıyor. Gizemli bir ev, gizemli bir örgüt ve gerçekten gizemli bir şekilde öldürülen filmin yönetmeni.

   Film 1999 yapımıdır. Film de Tom Cruise eski bir arkadaşını bulur bu arkadaşı piyano çalarak para kazanır. Bir gece arkadaşı ile buluşan Tom Cruise arkadaşının söylediklerini dinliyor. Arkadaşı bir yerde gözleri kapatılıp bir evde piyano çaldığını söyler ve inanılmaz para verdiklerini söyler. Gizemli bir şekilde evde ayin yapıldığını ve bir sürü insanın bu eve gelip toplantılar yaptıklarını söyler. Tom Cruise ise merak edip beni de oraya götür der ama arkadaşı bunun imkansız olduğunu kendisi bile evin nerede olduğunu bilmediğini söyler. Çünkü Gözleri Tamamen Kapalı olarak götürülüyor.

   Tom Cruise ise arkadaşından ısrarla gelmek istediğini söyler arkadaşı ise evin şifreli olduğunu sadece parola ile girilebileceğini söylüyor. Tom Cruise bir şekilde eve giriyor ve her şeyi görüyor. Gizli ayin yapıldığını, çıplak kadın ve erkekler, bir yerler de seks yapanlar, herkesin kostüm giydiklerini ve yüzlerinin maskeli olduğunu görür. Sonra Tom Cruise yakalanın herkesin için de sorguya çekerler.

   İlluminati ile ilgili meraklıysanız Gözleri Tamamen Kapalı filmini izleyin derim.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar